Τηλεφωνικές παραγγελίες καλέστε 210 99 69 888

Τσάντα Ώμου, Θαλασσινό τοπίο Saints Marines de la mer, Van Gogh Museum

Τσάντα Ώμου, Θαλασσινό τοπίο Saints Marines de la mer, Μουσείο Βαν Γκογκ, Άμστερνταμ, 673180Τσάντα Ώμου, Θαλασσινό τοπίο Saints Marines de la mer, Μουσείο Βαν Γκογκ, Άμστερνταμ, 673180
Προσθήκη Κριτικής

Κωδικός προϊόντος: 673180

Καμμία Επιλογή

Ευρύχωρη Τσάντα ώμου από καμβά έχει ειδική επικάλυψη για να την κάνει αδιάβροχη. Απεικονίζει το έργο Θαλασσινό τοπίο Saints Marines de la mer, Μουσείο Βαν Γκογκ. Απόλυτα ασφαλής διότι κλείνει με φερμουάρ όπου στο τελείωμά του ειναι χαραγμένο το επίσημο λογότυπο του Μουσείου. Το εσωτερικό διαθέτει μία μεγαλύτερη θήκη και δύο μικρότερες για τα κλειδιά και το τηλέφωνό σας. Μήκος: 12 cm, Πλάτος: 40 εκ Υψος: 35 cm Βάρος: 690 γραμμάρια Υλικό: Καμβάς με ειδική επικάλυψη.

Van Gogh Museum, Amsterdam
Vincent van Gogh/ Βινσεντ Βαν Γκογκ

Εισάγετε τους χαρακτήρες που βλέπετε στην εικόνα.

Σχετικά προϊόντα

Φόρτωση ...